Merkezi Sistem Petek Temizliği
13 Ağustos 2019
radyatör temizliği
Radyatör Temizliği
13 Ağustos 2019

Kalorifer Temizleme

kalorifer petek temizleme

kalorifer petek temizleme

Kalorifer Temizleme

kalorifer petek temizleme

kalorifer petek temizleme

Kaloriferlerin ısınma sorunlarını ortadan kaldırmak için mutlaka kalorifer temizleme hizmeti almalısınız. Bu sayede ısınma problemleriniz ortadan kalkacaktır. Eski yapılarda karşılaştığımız kalorifer sistemleri bize mutlaka temizlik yaptırmanız gerekmektedir. Kalorifer Tesisatı ve Bakımı sektöründe lider firma konumunda olan firmamız işini önemseyen ve sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen bir firmadır. Merkezi sistem sayesinde bile ısınıyor olsanız kalorifer peteklerinizi temizletmeniz gerekmektedir. Peteklerde oluşan kireç ve tabakalar evinize ısının doğru yayılmasını engeller.

Kalorifer Temizliği Nedir?

Kalorifer temizliği içindeki suyu değiştirmek değildir. Sisteme bağladığımız kalorifer temizleme cihazımız sayesinde sisteme kimyasal pompalıyoruz. Kimyasallarımız TSE onaylıdır.

Garantili Kalorifer Temizleme

Kaliteli ve garantili hizmetimizden sizde faydalanabilirsiniz. Tüm Bursa ve genelinde aynı gün servis hizmeti vermekteyiz. Gezici ekiplerimiz sayesinde aynı gün sorununuzu çözüyoruz.

Firmamız gelişen teknoloji sayesinde edindiği ekipmanlarla profesyonel kalorifer etek temizleme hizmeti vermektedir. İşinin erbabı tesisat ustalarımız titizlikle çalışmaları yürütmektedir. Petek temizleme işlemi peteklerin havasını alıp içindeki suyu değiştirmek değildir. Kalorifer Petek Temizleme Kimyasalı kullanılmalıdır. TSE onaylı ürünler ve en iyi ekipmanla yaptığımız işlemden sonra ısınma sorunlarınız ortadan kalkmış olacaktır.

Neden Petek Temizleme Yaptırmalısınız ?

  • Petek içlerindeki tıkanıkları açmak için,
  • Evinizi daha az enerji harcayarak ısıtmak için,
  • Peteklerinizi daha uzun yıllar kullanabilmek için,
  • Kombinizi daha uzun yıllar kullanabilmek için,
  • Isınma sorunlarınızdan kurtulmak için,
  • Daha az doğalgaz sarf ederek çevreye katkı sağlamak için
Peteklerinizi periyodik olarak temizletmelisiniz. Petek temizleme işlemi içinödeyeceğiniz bütçeyi 1 yılda doğalgaz faturalarınızdaki %30’lara varan düşüş sayesinde geri kazanmış olacaksınız. Petek Temizliği basit bir işlem değildir. İşlem sırasında kombi bakımınızda ücretsiz olarak yapılmaktadır. Her firmaya itibar etmeyiniz. Petek Temizleme fiyatını sizlere düşük olarak veren firmalar bu işlemi 30 dakika gibi bir sürede tamamlamaktadır. Standart 3+1 dairede ortalama 7 adet petek bulunmaktadır. Petek temizliğinin süresi ortalama 2 saattir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir