kalorifer petek temizleme
Kalorifer Temizleme
13 Ağustos 2019
Makine ile petek temizliği
Makine ile Petek Temizliği
13 Ağustos 2019

Radyatör Temizliği

radyatör temizliği

radyatör temizliği

Radyatör Temizliği

Radyatör Temizliği periyodik olarak yapılması gereken bir işlemdir. Aksi halde radyatörleriniz ısınmaz. Kombinizi yüksek ayarlarda kullanmanız gerekir. Buda faturalarınıza haliyle bütçenize yansır. Zamanla radyatörlerinizin içinde sudaki kireç ve kirden kaynaklı katmanlar oluşur buda tesisatınızdaki suyun petekleri geç ve yetersiz ısıtmasına sebep olur. Bu yüzden periyodik temizlik gerekmektedir.

Gemlik Kombi Bakımı ve Petek Temizliği firması olarak 2011 yılından bu yana sizlere hizmet vermekteyiz. Bu süreçde edindiğimiz tecrübemizi son teknolojiye sahip ekipmanlarla buluşturduk. 2012 yılından beri tesisat, petek, merkezi sistem, yerden ısıtma sistemleri ve radyatör temizliği hizmeti vermekteyiz. Sektöre bir çok yenilik getiren Firmamız sizlere daha geniş içerik sunabilmek için bu web sitesini hizmetinize açmıştır.

Radyatör Temizliğinde güvenilir marka

Radyatör temizliği tesisatınızdaki suyu değiştirmek değildir. Sisteminize bağlanacak makina sayesinde radyatörlere ve borulara kimyasal pompalanır ve bu kimyasal tesisat içerisindeyken standart bekleme süresi vardır. Bu süre zarfında kimyasal radyatörlerin içinde oluşmuş kir tabakalarını çözerek temizler. Tesisatta durulama işlemi yapıldıktan sonra temiz su tesisata pompalanarak tek tek radyatörler makina ile kontrol edilir. Başka bir arzunuz olup olunmadığı sorulur ve işlem tamamlanmış olur.

Servis hizmetinden sonra teknisyenlerimizin size vereceği formu saklayarak 1 yıl boyunca yaptırdığınız işi garanti altında tutabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir